Domů » O nás

Kovářství Jiří Hudec

Naším cílem je být jedničkou v kovaných výrobcích tzv. "selského kování" určených do roubenek, starých chalup, chat, vesnických usedlostí. Tyto výrobky se charakterizují precizním kovářským zpracováním bez zbytečných kudrlinek, tak jak to bylo typické cca před 100 lety. Všechny výrobky mají náš originální rukopis a vzájemně se všechny výrobky tímto rukopisem spojují. Tím, že se snažíme hrát prim v této oblasti se nám již potvrzuje, že tam patříme a odvádíme kvalitní práci, protože se nás už snaží jiní kováři kopírovat. Na jednu stranu nás to těší, ale mrzí nás to, že musíme odvést tvrdou práci při návrhu a vývoji výrobku a potom nám ten nápad někdo ukradne a dokonce se stalo, že byly zneužity naše fotky a výrobky dodával někdo jiný. Výrobky zobrazené v galerii jde pouze koupit přímo od nás, nikam je nedodáváme a pokud uvidíte fotky někde jinde, jde o zneužití fotek a výrobky jsou padělky.

Kovářství Jiří Hudec ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně s cílem uspokojit ho kvalitními kovanými výrobky za přijatelné ceny s vysokou užitnou i řemeslnou hodnotou a dlouhodobou životností.

U zakázkové výroby přistupuje kovářství Jiří Hudec ke každé zakázce individuálně, dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme kompletní služby od návrhu až po montáž. Můžete si dodat také vlastní návrh nebo foto, jak má výrobek vypadat a my vám ho vyrobíme. Před započetím prací je k zakázce vypracována cenová nabídka, která je strikně dodržována a nejsou připočítávány žádné vícepráce.

Kovářství Jiří Hudec má zkušenosti s restaurováním kovaných prvků na historických objektech. Samozřejmostí je spolupráce s památkáři. Dle jejich požadavků jsme schopni historickou věc opravit a prodloužit její životnost, případně vytvořit replilku.

Kovářství Jiří Hudec má již za své léta fungování mnoho spokojených zákazníků po celé České republice i v zahraničí, tak se i vy staňte našim spokojeným uživatelem.

Ve volném čase jako relaxaci dělám krajinářskou fotografii - možnost nahlédnutí je zde: www.foto-hudec.cz

×