Domů » Reference

Reference

Účinkovali jsme také v pořadu Chalupa je hra, kde jsou vidět některé naše výrobky - zejména kovaný pavouk, kovaný čert, dveře a průduchy u pece na chleba. Je zde vidět také na začátku vysílání kovaná poštovní schránka a klepadlo na dveře. Na konci pořadu jsou zobrazeny kované panty a kliky na skříni Jindřišce.

Truhlářství PROFISTYL - Milan Švarc

Spolupracujeme se zakázkovým truhlářtvím, kam dodáváme kované kliky, panty, úchytky, ale i speciální věci, které si zákazník dovede představit. O kvalitě výrobků se převědčilo už mnoho zákazníků, tak se můžete přidat: www.truhlarstvi-profistyl.cz

Foto Hudec

Ve volném čase se věnuji fotografování krajiny, především Vysočiny a Žďárských vrchů. Na odkazu naleznete také fotografie z ostatních částí naší republiky i ze zahraničí, tak si můžete krátit čas nad prohlížením mých fotek: www.foto-hudec.cz

Dny otevřených dveří

Dne 5. a 6. října 2013 proběhl náš 1. ročník dne otevřených dveří, který se konal v rámci Den otevřených ateliérů na Vysočině. Z důvodu velké spokojenosti návštěvníků, kteří se přišli podívat, jak na ukázku kování, tak i ukázky některých hotových výrobků nebo si jen popovídat, plánujeme v této akci pokračovat i v nadcházejících letech. Zde jsou některé reakce návštěvníků z návštěvního archu.

Dne 4. a 5. října 2014 proběhl již 2. ročník dne otevřených dveří, který se konal opět v rámci Dne otevřených ateliérů na Vysočině. Zájem návštěvníků byl vyšší než v prvním ročníku, a když opouštěli naši dílnu, byly spokojeni minimálně, tak jako loni. Byly k vidění některé výrobky, ale největší zájem byl o ukázku kování v praxi. Na oplátku nám někteří návštěvníci zanechaly dojmy v návštěvním archu. Už teď se těším až se s Vámi setkám zase příští rok první víkend v říjnu.

Dne 3. října 2015 proběhl 3. ročník dne otevřených dveří, který se již tradičně koná v rámce Den otevřených ateliérů na Vysočině. Zájem návštěvníků byl zase vyšší než v předchozím roce a jsme rádi, že trend stoupající návštěvnosti pokračuje. Celý den byla prováděna ukázka kování v praxi doplněná v mezičase mezi kováním s povídáním si s účastníky o kování, realizovaných zakázkách a odpovídání na různé otázky. Od návštěvníků z jejich pozitivních reakcí, jsem naoplátku dostal energii do dalších ročníků. Někteří zanechaly svoje dojmy v návštěvním archu a už teď se nemohu dočkat na další ročník zase příští rok první víkend v říjnu.

Dne 1. října 2016 proběhl 4. ročník dne otevřených dveří, tradičně konaný v rámci Dne otevřených ateliérů na Vysočině. Zájem návštěvníků byl srovnatelný s loňským rokem a jsem rád, že ti co přišli, poznali něco nového, popovídali jsme si a odcházeli spokojeni a plní zážitků. Malé děti, jako tradičně dostali kovaný hřebík na památku a snad se k řemeslu někdy vrátí. Zde jsou dojmy některých návštevníků. Příští ročník naviděnou.

Dne 7. října 2017 proběhl již 5. ročník dne otevřených dveří, tradičně pořádaný v rámci Den otevřených ateliérů na Vysočině. Zájem návštěvníků mě mile překvapil, došlo k rapidnímu nárůstu počtu příchozích a dokonce jsem prodloužil i předváděcí dobu, protože mi bylo líto ukončit ukázku kování, když byl ze strany návstěvníků takový zájem. Dokonce jsem měl i mladého návštěvníka, který touží stát se kovářem a rád jsem mu nechal si řemeslo vyzkoušet. Malí si odnesli suvenýr, velcí zážítky a mě to dodalo energii a impluls do dalších let. Těším se na příští ročník a zde jsou některé dojmy návštěvníků.

Dne 6.října 2018 se konal již 6. ročník dne otevřených dveří, tradičně konaný v rámci Dne otevřených ateliérů na Vysočině. Letos jsem zaznamenal nárůst počtu návštěvníků a mimo kovářských ukázek a čínností, které jsem předváděl v minulých letech byla pro návštěvníky připravena i ukázka cca 30 krajinářských fotografií. Tato výstava akci oživila a hodlám v ní pokračovat i v příštích letech. Někteří návštěvníci sdělili svoje dojmy do návštěvního archu, ale jejich ochota tam něco napsat byla letos skromnější než v minulých letech. Z letošního ročníku si můžete prohlédnout nádherné snímky kamaráda fotografa Jindry Marinče, kterému se podařilo originálně zachytit atmosféru pořádané akce.

Dne 5. října 2019 se uskutečnil již 7. ročník Dne otevřených dveří, tradičně pořádaný v rámci Dne otevřených ateliérů na Vysočině. Zájem návštěvníků byl obrovský a mile mě překvapil. K tradiční ukázce kování a prohlídce dílny byly vystaveny krajinářské fotografie a navíc moje první autorská výstava s názvem "(Ne)všední krásy Vysočiny. Všem co přišli moc děkuji a někteří sdělili svoje dojmy do návštěvního archu. Letos i opět můžete prohlédnout fotografický medailonek od Pavla Juráčka. Už teď se těším na příští ročník, který bude opět v tradiční termín.

Dne 2. října 2021 se po roční pauze opět konal Den otevřených dveří, v pořadí už 8. ročník. Bylo to opět součástí Den otevřených ateliérů na Vysočině. Kromě ukázky kování a některých výrobků byla v dílně mezi stroji na zapracování železa pověšena výstava převážně krajinářského charakteru. Zájem návštěvníků mě překvapil a dodal energii jak od kovářství, tak do fotografování, za kterou moc děkuji. Někteří návštěvníci zapsaly i své dojmy do návštěvního archu. Příští rok se opět bude konat akce v tomto tradičním termínu.

Dne 1. října 2022 proběhl tradiční Den otevřených dveří, v pořadí už 9. ročník. Opět byl součástí Den otevřených ateliérů na Vysočině. Kromě ukázky kování a některých výrobků byla v dílně mezi stroji pověšena výstava krajinářských fotografií především z Vysočiny a Žďárských vrchů. Chtěl bych poděkovat milým návštěvníkům co přišli a se zájmem sledovali nejen práci se žhavým železem na kovadlině, ale i pozorně prohlíželi vystavené fotografie. Jako zpětnou vazbu někteří návštěvníci zapsali své dojmy do návštěvního archu. Těším se opět za rok v tradičním termínu abychom společně oslavili jubilejní ročník.

Písemné reference od některých našich zákazníků

Dobrý den, rádi bychom od vás zakoupili 7 ks tohoto výrobku (DM 2) se zasláním na dobírku.
Dobrý den,Teď dorazila. Držáky jsou super.Mockrát děkujeme.S přáním hezkého zbytku dneJiří Malec.

Dobrý den, mám zájem o 2 ks garnýže KG 2, každá o délce 140 cm. ŠvarcováDobrý den,děkuji za vyřízení objednávky, garnýže vypadají skvěle.S pozdravemIlona Švarcová

Dobrý den, měli bychom zájem o garnýže typu KG 3 těchto rozměrů: 162 cm 4 ks 152 cm 2 ks 180 cm 1 ks Prosím o sdělení možného termínu dodání a ceny. S přáním příjemného dne Lucie Lipová
Dobrý den,zásilka v pořádku dorazila, garnýže se nám moc líbí. Děkujeme.Ráda bych Vám ještě napsala, že jsem Vaši práci viděla nejen na Vašich webových stránkách, ale shodou okolností také nedávno v reprízovaném díle Chalupa je hra :-)S přáním příjemného dneLucie Lipová

Dobrý den. Po naší telefonické domluvě objednávám tuto petlici o délce 50cm.
Pane Hudec velmi děkujeme za ochotu a vstřícnost.Vážíme si, jak jste se postavil k naší zakázce a pomohl nám.
Děkujeme Alan a Lenka Bednářovi

Vážený pane Hudec,nádherné panty, šrouby, kličky a myšák, které jste pro nás vyrobil, jsme obdrželi.Moc Vám za vše děkujeme, velmi se nám Vaše výrobky líbí, udělal jste nám velikou radost.Přejeme Vám, ať se Vám v podnikání daří a máte spoustu spokojených zákazníků, kteří budou, jako my, obdivovat Vaši práci. Děkujeme.
S pozdravem Kateřina Cabadajová.

Dobrý den,pane Hudec. Po předchozí domluvě u Vás objednávám domovní číslo 7 s hřebíky. Děkuji.S pozdravem Petra Fügnerová.
Dobrý den, pane Hudec. Dnes dorazil balíček.Perfektně načasováno.Manžel má z dárku velkou radost.Krásná práce.Jste šikovný.Moc děkuji.
S pozdravem Petra Fügnerová

Dobrý den, rád bych u Vás objednal kované garnýže KG3. Chtěl bych se proto zeptat, jakým způsobem to provést. Dále bych se chtěl zeptat na cenu "kovaného háčku na oblečení". Předem děkuji za odpovědi a přeji hezký den.
S pozdravem Martin Šmíd

Dobrý den pane Hudče, chtěl bych poděkovat za bezvadnou spolupráci. Garnýže dorazily v pořádku a vypadají moc pěkně. Už jsem začal i s montáží. Vypadá to, že i všechny počty souhlasí. V budoucnu bych chtěl objednat i nějaké další věci a vzhledem ke zkušenostem se na Vás opět rád obrátím. Ještě jednou za vše děkuji a přeji hezký den.
S pozdravem Martin Šmíd

Dobrý večer, objednávám u Vás tuto robustní petlici. Potřebuji na levé dveře. Předem děkuji. Zelenková
Dobrý den, petlice došla v pořádku a chci Vám poděkovat za krásnou práci.
Děkuji a hezký den přeje Zelenková

Dobrý den, garnyže od Vás, které jsem si vyzvedli na konci roku, máme již nainstalované a vypadají opravdu dobře. Chtěla jsem se zeptat, jestli byste nám mohl vyrobit háčky na závěsy (něco podobného jako v příloze)?
Předem děkuji za odpověď. Hezký den. Pištorová I.
Dobrý den, zásilka dorazila v pořádku. Očka na závěsy jsou pěkná. Moc děkuji. Určitě se zase ozvu.
Přeji hezký den. Pištorová I.

Dobrý den, zaujaly mne Vaše výrobky. Měla bych zájem o domovní číslo 735. Jaká by prosím byla: cena čísel, doprava+dobírka a doba dodání. A měli by jste ještě nějaké fotografie? Předem děkuji za informaci.
S pozdravem, Bařinková
Dobrý den pane Hudec, děkuji, čísla dorazila v pořádku. Velmi se mi líbí.
Ještě jednou děkuji a přeji hezký den. Bařinková

Dobrý den, na Vašich internetových stránkách jsem si našla garnyze které se mi moc líbí. Jde o "kovaná garnyz KG 3" Rádi bychom do baráku 4 ks a to na okna o šíři : 2x 2,2m, 1x 1m, 1x 2m.
Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat ještě zpětně za garnyze. Vypadají super, vše sedí. Hlavně za Váše rychlé jednání, jak odpovědi na maily tak zhotovení a zaslání. To se nám dlouho nestalo.
Děkuji moc a přeji hezký zbytek víkendu.
S pozdravem Kabelková Lucie

Dobrý den, mohla bych poprosit ještě pár madel na skřinku. Označená KNÚ3 dva kusy. Děkuji Nyplova
Dobrý den, děkuji vše došlo vše ok. madla jsou moc pěkná. Opravdu krásná práce.
S pozdravem a přáním pěkného dne Nada Nyplová

Dobrý den, ráda bych u Vás objednala kovanou kliku KK 5, štítek pro FAB, rozteč 90mm.
Dobrý den, klika včera dorazila, děkujeme za super rychlé dodání. Je moc pěkná, už je namontovaná, dobře se otvírá.
Srdečně zdravím, Lenka Svobodová

Dobrý den. Na základě našeho telefonického hovoru ze dne 14.8. 2019 objednávám poštovní schránku ve tvaru dopisní obálky s názvem POŠTA.
Pane Hudec, pěkný den. Zásilka dnes v pořádku došla. Schránka se nám velmi líbí a děkujeme. Jste móóóóóc šikovný, kontakt na vás si shováme. Přejeme vám, atˇse vám hodně daří. Karlovská Soňa

Objednávám u Vás:
1) Kovaný věšák na oblečení (dvojháček) .. 4 ks (bude montováno na desku tl. 20 mm)
2) Kovaná nábytková úchytka KNÚ4 .. 1 ks (bude montováno na desku tl. 18 mm)
S pozdravem Jan Donát
Proserfoval jsem kvůli věšáčkům 20x internet tam a zpátky. Jedině ty
vaše se mi na fotkách líbily.
A to důležité? Ve skutečnosti jsou perfektní - jsem puntíčkář a mám
skoro se vším kvalitativní problém.
Vaše práce je řemeslně super!
Ještě jednou díky a i Vám hezké vánoce. Jan Donát

Dobrý den. Měl bych zájem o 2x garnyž KG2. Délka 200cm. Předem děkuji. Odběr ihned. Daniel Vatrt
Dobrý večer. Vaši zásilku jsem převzal, vše v pořádku a chválím moc pěkné zpracování. Ještě vám zašlu požadavek na zpracování dalších konsolí. Musím změřit míry a počty jednotlivých kusů.
S pozdravem Daniel Vatrt

Dobrý den, prosím o informaci, zda je možné vyrobit a zaslat následující výrobky: KOK 1 - 2ks, KK 6 dozický klíč - 1ks, KNU 4 - 15ks Děkuji S pozdravem Radek Hruda
Dobrý den, zásilka dorazila v pořádku, klika, kličky i uchytky vypadají skvěle, jsem potěšen, opravdu pěkně odvedená práce. Ještě jednou děkuji.
S pozdravem Hruda Radek

Dobrý den, moc děkuji. Našla jsem u vás na stránkách ještě jeden úžasný výrobek, ale bylo to na zakázku, tak nevím, zda byste to vyrobil ještě jednou. Jedná se o věšáky. Hezký den Renata Valentová
Dobrý den, vše došlo v pořádku, děkuji, jste kovářský bůh. Krásné mrazivé dny Renata Valentová

Dobrý den. Ráda bych u vás objednala domovní číslo 63. Děkuji, Jana Forejtová
Dakujem, cisla su velmi pekne, obdarovanemu urobili velku radost. Forejtová

Na základě našeho telefonického rozhovoru bych chtěla u Vás objednat 2 ks dvojitých garnýži, 1 okno je 99 cm široké a druhé 122 cm. Tak myslím,že délky 150 a 172 cm by mohlo být OK... předem díky za info.. Jana Groszová
Dobrý den pane Hudec. Pozdě,ale přece. Díky za garnýže. Už visí a vše bylo OK.. Přeji Vám hlavně klidné svátky. Jana Groszová

Dobrý den. dle naší dnešní telefonické domluvy bych měl zájem o 3ks držáků madel zábradlí s označením Dm1. Podle Vašich informací to bude trvat dva měsíce. Tak píšu hned ať to nezdržuji. Děkuji předem S pozdravem Ondrašík
Dobrý večer. zásilka byla dnes přebrána. Vše je jak mělo být. Děkuji mnohokrát za pohotovost a kvalitu výrobku. Jsem velmi spokojen. Mějte se hezky.
S pozdravem Ondrašík

Dobrý den, chtěla bych si u Vás objednat 2 kusy garnýží KG1 v délce 2,3 m. Je možné poslat poštou? Děkuji Martina Lusková
Dobrý den, zásilka přišla v pořádku. Krásná práce, děkuji moc.
S pozdravem Martina Lusková

Dobrý den, ráda bych si u Vás objednala 2 ks - Kované světlo KS1. Bylo by možné mi sdělit termín dodání a zda je možné zaslání na dobírku? Děkuji Aneta Žáčková
Dobrý den, dnes mi zásilka dorazila. Moc děkuji. Mám ho jako dárek, tak si myslím, že se bude určitě líbit a že si od Vás objednají i další kusy :-).
Přeji Vám pěkný den a ještě jednou děkuji Aneta Žáčková

Dobrý den, pane Hudec, tak se zase po čase ozývám. Pokračujeme v zařizování a vaše úchytky se nám pořád moc líbí a použijeme tedy ještě i do předsíně a do koupelny :-).
Objednávám tímto tedy ještě: 8 ks úchytek KNÚ 2 a 2ks držáků zábradlí DM 2 - ale prosím upravit tak aby vodorovná podpěra byla místo 90 mm celkem 150 mm - použijeme jako konzolu pod barovou desku - snad to nebude problém :-) Děkuji
S pozdravem Ivana Košíčková

Dobry den, na vasich starych web strankach mate krasnou kovanou petlici...tusim ze...sunku, nebo tak nejak. Na novych strankach ji nevidim. Mate ji v nabidce? Pokud ano, budu mit zajem, pribral bych eventuelne i madlo. Dekuji
Dobrý den, petlice převzána, zaplacena, namontována...děkuju, krásná práce
Tomáš Vyvial

Dobrý den, sháním pouze garnýžové konzole, jelikož místo kovových tyčí chci dát bambusové tyče. Kolik by mě u Vás stálo 10 konzolí se žlaby pro 2 tyče, jestli by to vůbec bylo možné? Díky za odpověď. JJ
Prosím o doručení na jméno:..........Dobírka + poštovné, rozumím. Ještě poprosím o celkovou cenu, ať to máme všechno připravené, a už se budeme se ženou jen těšit. Jan Jelínek
Moc Vám děkuji, věřím, že konzole budou stejně skvělé jako komunikace. Jan Jelínek
Dobrý den, včera jsem nebyl zastižen pošťačkou doma. Minuli jsme se asi o 5 sekund, tak jsem si byl vyzvednout konzole dneska. Vypadají nádherně a na chaloupce nám budou navždy připomínat vaší šikovnost.
Děkuji za sebe i manželku a přeji, ať se vám daří. Jan Jelínek

Dobrý den, po telefonické dohodě, prosím o zaslání ukázky uchycení garnýže u okna v rohu místnosti.
Dobrý den, zrovna jsem na to myslela, jen toho teď mám nějak moc. Jednalo by se o typ KG 3, celkem by byly 3 kusy. 2x normální konzoly na obou stranách, délka garnýže mezi konzolami 162cm 1x na jedné straně normální konzola a na druhé upevnění na kolmou zeď, jak jsme už řešili, délka garnýže mezi konzolou a stěnou včetně toho uchycení na kolmou stěnu je 153cm Děkuji Fielderová.
Dobrý den, garnýže přišly a jsou perfektní, moc děkuju:-) Fielderová

Dobrý den, ráda bych u Vás objednala 4 ks garnýže.
Jinak: úchyty na nábytku jsou moc fajn. Výborně se nám s němi funguje a nábytku sluší. Díky za ně.
Pěkný den.G. Liebel.

Dobrý večer, měli bychom zájem o kované věšáky na oblečení se dvěma spodními háčky. Prosím o info o ceně a dostupnosti. Máme od Vás už úchytky do kuchyně a všichni nám je závidí :-))
Děkuji moc a přeji hezký večer Martina Trpková a Jan Horák

Dobrý den. Prosím o zhotovení 1 kované kliky KK3 pro zámek FAB, rozteč 90mm pro pravé dveře. P.S. Zároveň moc děkuji za zhotovení garníží (zakázka srpen/září), vše bylo v pořádku a slouží velice dobře
Jana Forejtová
Dobrý podvečer. Vše proběhlo v pořádku, klika se moc libi. Jana Forejtová

Dobrý den, na základě naší telefonické dohody závazně objednávám 7 ks kovaných garnýží KG 3 v délce 120 cm. Prosím o potvrzení objednávky. Děkuji S pozdravem Andrea Mošťková.
Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za (velmi rychle) vyrobené a zaslané garnýže. Ještě jsem je kompletně nerozbalila, ale to, co jsem viděla, vypadá moc hezky. Vím, že je to už chvilka, ale celou dobu se Vám chystám napsat a nějak jsem se k tomu nemohla dostat. Takže děkuji ještě jednou a přeji, ať se Vám daří. S pozdravem Andrea Mošťková.

Dobrý den, chtěla bych si touto cestou objednat u Vás nábytkové úchytky a to tyto typy: 6ks KNÚ 4 a 6ks KNÚ 5. Děkuji velice za vyřízení a přeji krásný zbytek léta! Mějte se! Petra Ošancová.
Dobrý večer, úchytky dnes dorazily v pořádku a jsou opravdu moc hezké. Velice děkuji za poslání i za Váš čas. Hodně zdaru a pěkný večer! Petra Ošancová

Zdravím, viděla jsem vaši nabídku a mám velký zájem o garnýž. Je to kovaná garnýž KG1-2,0 m. Děkuji Fuksová Ilona.
Velké díky !!!!! Jsme spokojení na 100%. Krásný den. Fuksová.

Dobrý den, dovoluji si u vás objednat číslo popisné 4 2 8, kdyby to šlo, číslo zaslat do konce července byla bych velmi ráda, pokud z časových důvodů to nejde, nedá se nic dělat .... Prosím o zaslání na dobírku.
Děkuji za informace a přeji pěkný den. Pelánová Blanka
Dobrý den, zásilka došla a vše dopadlo dobře. A hlavně je to nádherné. Ještě jednou moc děkuji.

Dobrý večer. Mám zájem o kovanou garnýž KG1 1,8m už jsem jednu takovou od Vás brala děkuji Natálie Pavlová.
Moc děkujeme za garnýž už visí na kamenné zdi Pavlová Líbí se mi i kovaná poštovní schránka ve tvaru tašky, ale chvíli mi potrvá než na ni potajmu našetřím manželovi se nelíbí cena.

Dobrý den, pane Hudče, věšáky v pořádku dorazily a moc se nám líbí.
Děkujeme a přejeme vše dobré do nového roku Markéta Schůtová.

Dobrý den,
zásilku jsme převzali. Děkuji za urychlené dodání. Držaky jsou moc hezky zhotoveny, super práce! Ve skutečnosti hezčí, než na fotografii. Opravdu. Jsme hodně spokojeni. Snad to taky pánové hezky namontují...
Hezký večer Petra Chmielová

Dobrý den, pane Hudče, na internetu jsem narazila na fotografii Vašeho výrobku, který mne velmi zaujal. Jedná se o věšák rybí kost (fotografii z Vašich stránek přikládám). Obracím se na Vás s dotazem, jaký je rozměr, či zda je možné vyrobit na požadovaný rozměr a jaká by byla cena? Děkuji Vám mnohokrát za odpověď a přeji pěkný den.
Dobrý večer, pane Hudče, zásilka dorazila v pořádku, dnes jsem ji vyzvedla. Věšák je perfektní, mnohokrát děkujeme! Mějte se pěkně a ať se Vám daří! Bžoňková Miroslava

Dobrý den, závazně u Vás objednávám 8 ks Držák na madla DM 2 ručně kovaný výška 18 cm.
Dobrý den, dnes došla naše objednávka - držák na madlo DM 2.Došla vpořádku a jsem moc spokojená ani jsem si nemyslela, že budou držáky tak pěkné. Děkujeme a ať se vám daří. Sládková

Dobrý den, chtěl jsem moc poděkovat, zásilka v pořádku dorazila a úchytky jsou již namontované. Vypadají naprosto skvěle, jsem spokojeni .. Budu odhadem v únoru vyrábět digestoř a tak asi také budou nějaké kované prvky, tak se na Vás zase obrátím :-)
Přeju příjemný den a zdravím Jiří Louthan

Dobrý večer, úchytky dnes dorazili v poriadku. Veľmi sa mi páčia, uvidíme ako to všetko spolu ukáže po kompletizácií linky v sobotu. ďakujem
S pozdravom Steinemannová

Dobrý den, procházel jsem si Vaše stránky a našel řadu zajímavých kovářských výrobků a tak jsem se chtěl zeptat, jestli by bylo možné dodat jeden nebo dva typy kovaných výrobků, které momentálně potřebuji a ve standardní nabídce jsem je nenašel. To co jsem našel a moc se mi líbí jsou držáky/konzole madla ke schodišti. V podobném provedení, tj. z nějaké páskoviny, bych potřeboval vyrobit - kovaný pásek pro zakrytí spoje trámů- trámy jsou cca 10x12cm.
Mnohokrát děkuji za odpověď a informace – musím říct, že jste mi udělal velkou radost! Pásky změřím podle trámů a nejpozději na začátku příštího týdne bych napsal a vše objednal.
Dobrý den, zásilku jsem ve čtvrtek vyzvedl, zaplatil a s radostí rozbalil. Je to perfektní, postupně vše montuji, je to přesně tak, jak jsem si přál, aby to vypadalo, takže mnohokrát děkuji! Počítám, že budou i další věci, jak postupně v domě vybavujeme interiéry a tak se pak ozveme s dalšími požadavky, jakmile nastane správný čas :-)
Ještě jednou děkuji S pozdravem a přáním příjemného dne Jiří Louthan

Dobrý den, rád bych u vás objednal kovaný pant KP 3 v počtu 2 kusů.
Dobrý den, z důvodu velké spokojenosti bych u Vás rád objednal znovu to samé. Plus pokud je to možné 10 hřebíků navíc. Dále na Vás mám prosbu, jestli by bylo možné nechat si Vámi vyrobit, ve stejné podobě (stylu) jako tyto panty, dveřní zástrč.
Děkuji za info! S úctou Jiří Sýkora

Kvalita a preciznost naší práce byla oceněna v časopisu Rodinný dům 5/2012. Poštovní schránka "aktovka" dostala 4,5 hvězdiček z 5 možných a obsadila druhé místo. Že se zalíbila nejen porotě, ale i čtenářům časopisu dokazuje text uvedený u fotografie: "Kovaná poštovní schránka "aktovka" pochází z dílny kováře Jiřího Hudce z Lísku-Lhoty u Bystřice nad Pernštejnem a zaujala nás stejně jako paní Malou, která nám ji poslala. Ano, takto vypadá poctivé, kvalitní řemeslo!"
Odkaz na stažení časopisu - Hodnocení poštovních schránek

Vážený pane Hudec, rádi bychom si objednali Vaše krásné kované úchytky KNÚ4. Děkujeme moc a tradičním ručním řemeslům zdar!

Dobrý večer, na internetu jsem dosud neviděl hezčí držák madla než je ten Váš, moc chválím.
Děkuji Janda Luboš.
Dobrý večer, děkuji moc, dnes jsem převzala balíček a je to super. Ještě jednou díky.

Dobrý den pane Hudec, rozhodli jsme se upravit venkovní vzhled našeho rodinného domečku - po změně fasády bychom ho rádi ozdobili kovanými prvky. Po shlédnutí pořadu v televizi, jsme si vybrali Vás jako našeho kováře, protože se nám Vaše práce moc líbí. Naše představa je, že všechny doplňky budou mít nějaký stejný jednotící prvek. Mockrát děkujeme s pozdravem Dohnalovi.
Ještě jednou Vám moc děkujeme za krásná díla, která zdobí náš domeček a která obdivuje nejeden soused.
S pozdravem Marta Dohnalová

Přeji dobrý pan mistře, mám dotaz. Bylo by možné prosím zhotovit poštovmí schránku, kterou jsem zhlédla na vašich vebových stránkách a přímo mně fascinovala. S přáním vydařeného dne Vlasta Šebestová.

Dobrý den pane Hudec, viděla jsem v televizním pořadu Chalupa je hra jaké jste dělal předměty paní Daně a zaujala mě poštovní chránka - jedná se o tvar obálky a aktovky. Prosím o přibližnou cenu a zda by bylo možné zhotovení. Děkuji Vám a ať se daří samé pékné kousky. Jedličková

DOBRÝ DEN, VIDĚLA JSEM V TELEVIZI POŘAD O HOSPODĚ U FIALŮ VE VÍRU. MOC MNĚ ZAUJALA VAŠE PRÁCE A PROTO JSEM SI ZAŠLA NA INTERNET. NAŠLA JSEM ZDE VÝROBKY, KTERÉ SE MI VELICE LÍBILI. MĚLA BYCH ZÁJEM O POŠTIVNÍ SCHRÁNKU. MŮJ DOTAZ ZNÍ ZDALI MÁTE VOLNĚ NĚJAKÉ K DISPOZICI, VPŘÍPADĚ, ŽE DOJEDU TAK SI JI ROVNOU ODVEZU. LÍBILI BY SE MI I DALŠÍ VĚCI. JEST MOŽNÁ OSOBNÍ NÁVŠTĚVA PO DOHODĚ I V SOBOTU? PROSÍM O LASKAVÉ ZASLÁNÍ ZPRÁVY. DĚKUJI A ZDRAVÍM MARKOVÁ.

Dobrý den, tímto si u Vás objednáváme z Vaší nabídky kovanou kliku KK3 s roztečí 90mm. Jedná se o vchodové levé dveře. Pokud stojím venku čelem ke dveřím, otevírají se dovnitř, panty jsou na pravé straně.

Velmi Vám děkujeme, už se na kliku moc těšíme. S pozdravem Michal a Markéta Hrochovi!!
Dobrý den, klika dorazila, sedí perfektně, moc Vám děkujeme za ochotu a vyřešení chyby z naší strany. Jsme velmi spokojení. Určitě budeme rádi s vámi dále v kontaktu v případě další kovářské práce. Michal Hroch

Dobrý den pane Hudec, pěkně zdravím Vysočinu. Ačkoliv každoročně projíždím vesničkou Lísek na chalupu rodičů, bohužel mi uniklo, že v Lísku tvoříte a máte tam dílnu. Setkala jsem se s vašimi výrobky přes pořad ČT. Okolí Bystřice velmi dobře znám, protože jsem tam vyrůstala a navštěvovala patřičné školy.
Z mnoha, teď již Vámi známých důvodů se na Vás obracím. Vaše výrobky se mi velmi líbí, máte pro danou věc cit a to oceňuji. Zalíbily se mi poštovní schtránky, které máte na webu a které jste již vyrobil. Brašna s nápisem Pošta je mi symtatičtější. Nicméně, mám svoje požadavky. Do schránky je důležité vhodit časopisy A4, tedy bez problémů. Chtěla bych, aby schránka byla uzamykatelná. Může se na přední straně objevit paleta... No, vzhled vás nechám nastínit,. já sama popřemýšlím. Pro začátek a moji představu mi udejte předběžnou cenu schránek, které jsou již hotové. Návrh upřesním a potom budeme moci pokračovat a já se rozhodnu co dále. Děkuji za odpověď. Zaciosová

Dobrý den, velice mne zaujala prezentace a reference Vaší práce na internetu a dovoluji si Vás oslovit s poptávkou po zhotovení kovaného zábradlí na terasu u schodů do sklepa. Mám zpracováný jednoduchý plánek zábradlí a ukázku přibližného zpracování detailu - viz. příloha. Představuji si, že povrch zábradlí by byl kovaný ("potlučený", ne hladký), následně pozinkovaný a černošedě (šedá patina na černém podkladu) nabarven a bezbarvě nalakován. Zábradlí by mohlo být ukotveno vruty do zdi a trámu a případně vypodloženo s vymezením šrouby, které by měly nějakou ozdobnou koncovku (rozetu). Bylo by možno stanovit cenu zhotovení takovéhoto zábradlí? A jaká je doba jeho zhotovení? S úctou a díky předem za odpověď, Petr Cmunt.

Dobrý den Jiří, náhodou jsem viděla v televizi Vaši krásnou práci. Rekonstruujeme chalupu taky jako paní Dana a ty držátka ručiček jsou úžasný. Chci se zeptat, zda by bylo možné aby jste mi je vykoval taky na linku v kuchyni a ještě bych se ráda zeptala, jestli by bylo možné dát ozdobné kování na panty na stávající dveře jako imitaci. Jste moc šikovný. Hezký den Ivana Vychytilová.

Dobrý den, pane Hudec, přečetla jsem si Vaše webové stránky a dovoluji si požádat Vás o informaci, zda byste mohl vyrobit napodobeninu starého stolního otevíráku na lahve. Nevím, zda jste pamětník a vybavuje se Vám, jak takový otevírák lahví vypadá. Představuji si železný předmět v podobě jakési malé, duté polokoule o průměru cca 5 cm. Rovná část polokoule tvoří zadní část otevíráku a má otvor pro šroub na přišroubování otevíráku ke stolu. V oblé části jsou jakoby otevřená ústa s jazýčkem pro otevření zátky (v podstatě stejný tvar jazýčku, jaký má klasický otvírák na lahve, resp.zátek). Jak jsem uvedla, polokoule je dutá, tzn., že "ústy" lze protáhnout šroubovák na zadní stranu a otevírák se přišroubuje ke stolu. Většinou se připevňuje k horní části vnějšího boku stolu (býval kdysi ve starých hospodách). Nevím, zda se mi podařilo popsat výroběk srozumitelně. Pokud byste byl schopen a ochoten tento otevírák vyrobit, objednala bych u Vás nejméně 7 kusů. V kladném případě mi prosím sdělte předpokládanou cenu. Velmi se těším na Vaši odpověď a přeji Vám mnoho dobrého. S uctivým pozdravem Miloslava Kubíková.

Dobrý den, velmi Vám děkuji za zaslané fotografie, otevírák je perfektní! Těším se na zásilku a ještě jednou Vám děkuji! Mnoho spokojených zákazníků a úspěchu Vám přeje M.Kubíková.

Dobrý den, již delší dobu máme zájem o pavučinu s pavoukem a dnes jsme zhlédli v ČT program Chalupa je hra. Našli jsme si Vaše internetové stránky a dovolujeme si Vás oslovit, zda byste nám nevyrobil něco podobného. Máte jej také v katalogu foto uvedeného jako pavouk 1. Prosím Vás o informace o průměru pavučiny a ceně. Děkujeme Behulovi .

Přílohy

×