Brána - hřbitov

Kovaná hřbitovní brána

Celková rekonstrukce 2 kovaných bran starých přibližně 150 let. Brány jsou vyrobeny starými kovářskými postupy, vše je nýtováno, probíjeno - stará poctivá práce o v té době výborného kováře.

Rozsah rekonstrukce brány

Brány prošly celkovou rekonstrukcí. Jelikož stav už odpovídal dlouhému stáří, tak musely být vyměněny všechny plechové části. Spodní plechová část i s L profily sloužící k uchycení plechu byly vyměněny za nové - staré nýty vyraženy a nově vše nanýtováno.

Litinové prvky v plechové části byly značně poškozeny - koncové části ulámány. Podle jedné kompletní poloviny byly odlity zcela nové litinové prvky.

Nově byly také vyrobeny zámky a zavírání bran. Staré zámky už byly zcela nefunkční a zbylo z nich pouze torzo.

Pro prodloužení životnosti povrchové úpravy bylo provedeno žárové zinkování původní brány a nové prvky a plechové části už byly dodávány také s touto povrchovou úpravou. Na žárový zinek byla aplikována speciální kovářská barva dodávající starodávný vzhled.

Fotografie produktu Brána - hřbitov

Kovaná brána před rekonstrukcí Původní litinový ozdobný prvek Nově vyrobený ozdobný prvek Kovaná brána po rekonstrukci z vnitřní... Klika se zámkem brány Klika kované brány Zámek kované brány Kříž na středu brány Kovaná brána po rekonstrukci Plechová výplň s přichycením k bráně

Kontaktní formulář

Jméno *
Email *
Potvrzení emailu
Telefon
Antispam *
9741112
Text *
 

×