Kovaná historická nýtovaná brána ke starému mlýnu

Kovaná historická nýtovaná brána ke starému mlýnu usazená do kamenných sloupků. Brána je součástí zrekonstruovaného starého mlýna a proto z důvodu zachování autentičnosti je celá brána vyrobena dle starých postupů pouze probíjením a nýtováním. Všechny prvky jsou kovány ručně a není použit jediný svarový spoj.

Materiál použitý na výrobu brány je na krajních sloupcích plný čtyřhran 30x30 mm, ve výplni je čtyřhran 16x16 mm s vykovanými špičkami. Vodorovně jsou použity zdvojené pasoviny 30x6 spojené nýty. Ve spodní části je nanýtovaný ocelový plech.

Dekorace brány byly použity mlýnská kola umístěná do spodní části s plechovou výplní. Povrchová úprava mlýnských kol, klik a štítků je provedena mosazením.

Povrchová úprava brány je žárový zinek + černá polomatná barva s jemnou strukturou.

Fotografie produktu Kovaná historická nýtovaná brána ke starému mlýnu

kovaná historická nýtovaná brána s... kovaná historická nýtovaná brána ke... kované mlýnské kolo na bráně detail kovaného mlýnského kola kovaná historická nýtovaná brána - klika zámek kované historické nýtované brány kované špice brány kovaná špička výplně brány kovaná historická nýtovaná brána probíjený a nýtovaný spoj brány

Kontaktní formulář

Jméno *
Email *
Potvrzení emailu
Telefon
Antispam *
21182126
Text *
 

×